Svatební video

Současné svatby jsou ve znamení jemnosti, romantiky, kouzla lásky a zamilovanosti. Úkol kameramana zní jasně: zachytit atmosféru klíčových okamžiků a uchovat ji pro manžele na kvalitním videozáznamu.

Této práce se zhostím s veškerou zodpovědností a vytvořím pro vás jak svatební klip, tak svatební film.

Náš natáčecí den

Potěší mě, když se alespoň ve vašem svatebním dni staneme kamarády. Díky uvolněné atmosféře je pak výsledný videozáznam o hodně lepší. Rád vám pomůžu i s návrhy na svatební aktivity, které se budou dobře vyjímat na videu.

A jak to bude v onen slavný den vypadat?

Standardně natáčím zhruba od 6.00–7.00 hodin ranní přípravu nevěsty a ženicha, poté obřad, hostinu, blahopřání, první novomanželský sólový tanec, soutěže, zábavu. Zaměřuji se na neopakovatelné momenty a detaily, využívám přírodní scenérie, nevšední místa a pozadí. Dbám na maximální kreativitu, originalitu, dynamiku, autentičnost. Natáčecí den končí okolo 19.00 hodin.

Doba zpracování filmu je obvykle 1 až 3 měsíce.

Na rozdíl od jiných položek svatebního rozpočtu efekt videozáznamu přetrvá i pro další generace, proto se na něm určitě nevyplatí šetřit.

V ceně videoreportáže svatebního dne získáte:

  • krátký videoklip
  • video v celkové délce 20–40 minut,
  • stylový flashdisk (film + klip ve Full HD, 4K),
  • letecké práce,

Svěřte vše okolo videozáznamu akce profesionálovi a užijte si svou svatbu naplno!

Neváhejte mě kontaktovat, abychom se dohodli na konkrétních detailech naší spolupráce.

Svatební video Katka & Nik

Dobrý den Jakube,
chceme Vám moc poděkovat za Váš přístup a za velmi dobře odvedenou práci. Jsme ze svatebního videoklipu opravdu nadšeni. Dokonce tak moc, že jsme ani chvíli neváhali a sdíleli ho s našimi blízkými. Jsme pokaždé dojatí a zároveň moc vděční, když se pak potkáme a slyšíme od nich, jak krásné video z našeho svatebního dne máme, a že tak krásné video ještě nikdy předtím neviděli. To naši samotnou radost pokaždé ještě znásobí. Ještě jednou mockrát za všechno děkujeme a ostatním pana Farného jednoznačně doporučujeme!

Katka a Nik Turoňovi

Svatební video Jana & Ondřej

Kamera: Jakub Farný
Foto: Jiří Majer (www.portretista.cz)
Místo: Penzion Mlýn, Ropice

Dobrý den Jakube,
chtěli bychom Vám mnohokrát poděkovat za úžasně zpracovaný svatební film i kratší klip. Jsme nadšeni, jak jste zachytil náš Velký den. Odezvy ze všech stran jsou pouze v superlativech.

Jana a Ondřej

Svatební video Lucie & Radek


Kamera: Jakub Farný
Foto:
Místo: Penzion Slunečnice

Milý Jakube,
právě jsme shlédli naše svatební video, které jsi pro nás vytvořil. Chtěli bychom ti strašně moc poděkovat, za to jak hezky, nápaditě, autenticky a přirozeně jsi zachytil náš den. Velmi oceňujeme tvou profesionalitu od domlouvání natáčení, až po předání hotového videa. Zároveň si vážíme toho, jak jsi přátelský a v tvé přítomnosti s kamerou jsme se cítili velice příjemně. Díky tobě se budeme rádi vracet ke vzpomínkám na náš úžasný svatební den. Jsme až překvapeni jak krasně jsi to cele zachytil.
Luci a Radek

Profil na www.svatba.cz